O portalu

Portal i-kalorie.pl  to  tematyczny serwis informacyjny, poświęcony żywności i dietetyce. Zawiera między innymi ilustrowaną zdjęciami bazę produktów spożywczych z informacjami na temat zawartości składników odżywczych, węglowodanów, składników mineralnych, witamin, aminokwasów i tłuszczów, która stopniowo jest rozbudowywana o nowe produkty jak i dodatkowe informacje na ich temat.

Treści publikowane w serwisie, a w szczególności dane dotyczące produktów spożywczych powstają w oparciu o ogólnodostępne źródła danych, w szczególności dane zawarte w  USDA Food Composition Databases (United States Department of Agriculture).


REDAKCJA


Agnieszka Ciborowska

Ukończyła studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz studium policealne na kierunku Specjalista ds. dietetyki. Zawodowo zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz marketingiem internetowym, prowadzi kursy i szkolenia z tworzenia stron. Interesuje się podróżami, przyrodą i marketingiem internetowym.Jarosław Lipiński

Od 2003 roku prowadzi firmę zajmującą się sprzedażą sprzętu telekomunikacyjnego. Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Interesuje się fotografią, motoryzacją oraz sportem, szczególnie tenisem ziemnym.

 

 

A ponadto…

Uwielbiamy podróżować (szczególnie po Bałkanach – Czarnogórze, Chorwacji, Albanii, Macedonii, Grecji…) i aktywnie spędzać czas – chodzić po górach, odkrywać i zwiedzać jaskinie, pływać (wpław, kajakiem, pontonem…), obserwować dzikie ptaki i inne zwierzęta. Lubimy gotować i odkrywać nowe smaki. Jesteśmy autorami i redaktorami portali internetowych o różnorodnej tematyce oraz książki „WordPress dla początkujących”, która ukazała się w grudniu 2017 roku nakładem wydawnictwa Helion. Lubimy przyrodę i spędzanie czasu na łonie natury.


Kontakt z redakcją:

Email: redakcja@i-kalorie.pl

Telefon: 500 067 709